Реєстратура (061) ‎286-21-12

КП «Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер» ЗОР є провідною ланкою в наданні медичної допомоги онкологічним хворим Запорізької області.

На даний момент вирішуються проблеми, пов’язані з розвитком онкологічної служби області та формуванням стратегії протиракової боротьби в межах регіону.

ЗОКОД

У цій роботі нам істотно допомагає тісна співпраця з працівниками двох онкологічних кафедр, які функціонують на базі нашого диспансеру: Запорізької медичної академії післядипломної освіти (ЗМАПО) і Запорізького медичного університету (ЗМУ).

Завдяки цій співпраці, ми маємо можливість здійснювати одну з найважливіших наших справ – оптимізацію ранньої діагностики онкологічних захворювань шляхом підвищення рівня обізнаності лікарів різних спеціальностей районних лікувально-профілактичних установ (ЛПУ).

Запорізький обласний клінічний онкологічний диспансер обслуговує населення області, що становить близько 2-х мільйонів чоловік дорослого населення. На обліку перебувають десятки тисяч пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Наші фахівці здійснюють консультативний прийом пацієнтів з у напрямку онкологічного захворювання або підозри на нього, перед-ракового і фонового процесів. До напрямку повинні бути прикладені результати попередніх обстежень з поліклініки за місцем проживання, що вказують на наявність або підозру на наявність онкологічних захворювань. У поліклініці проводиться необхідне дообстеження, перегляд цитологічних і гістологічних препаратів. Після підтвердження діагнозу і визначення плану лікування пацієнт направляється в стаціонар.