Реєстратура (061) ‎286-21-12

Абдомінальне відділення

Кузьмічов Андрій Олександрович

Кузьмічов Андрій Олександрович

Завідувач абдомінального відділення, лікар хірург-онколог Вищої категорії
Абдомінальне відділення на базі Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру займається різними патологіями черевної порожнини. Тут проводяться високотехнологічні реконструктивні оперативні втручання: онкологічних захворювань прямої кишки, раку ободової кишки, заочеревинних неорганних новоутворень малого тазу, первинних і метастатичних пухлин печінки, біліпанкреатодуоденальної зони (в тому числі із протезуванням магістральних артерій) заочеревинного простору, раку підшлункової залози.

Контактні дані відділення

(0612) 96-87-65

У розробці індивідуального плану діагностики, а потім і лікування беруть участь не тільки абдомінальні онкохірурги, але і хіміотерапевти, радіологи та інші лікарі суміжних спеціалізацій. Досягнення онковідділу:

  • Використання сучасних методів діагностики, таких як гастро-та колоноскопія з можливістю біопсії і наступним мікроскопічним дослідженням зразка тканини, діагностична лапароскопія, в тому числі з УЗД, МРТ, онкогенетичні дослідження і багато інших.
  • Висока кваліфікація наших фахівців при виконанні складних порожнинних (лапаротомічних) операцій знижує ризик післяопераційних ускладнень і дає більш оптимістичний віддалений прогноз лікування.
  • Виконання реконструктивних операцій при операціях на кишечнику, шлунку, підшлунковій залозі, а також для відновлення функцій органів, формування анастомозів.
  • Паліативне лікування онкозахворювань органів черевної порожнини: зменшення або видалення пухлини великого розміру, видалення асцитичної (вільної) рідини, стентування проток для поліпшення відтоку жовчі при механічній жовтяниці, стентування шлунку і т.д.
  • Повноцінна реабілітація після хірургічного лікування пухлинних захворювань. План відновлювальної терапії складається з урахуванням виду лікування, його строків та ступеня складності.

Лікарі абдомінального відділення

Згурський Андрій Іванович

Лікар хірург-онколог Вищої категорії

Федорчук Василь Іванович лікарі

Лікар хірург-онколог Вищої категорії

Гавриков Вячеслав Юрійович лікарі

Лікар хірург-онколог ІІ категорії

Мещанінов Володимир Анатолійович

Лікар хірург-онколог, Спеціаліст

Шестаков Ярослав Володимирович

Лікар онколог, Спеціаліст