Реєстратура (061) ‎286-21-12

Анестезіологічне відділення

Конюшенко Володимир Васильович

Конюшенко Володимир Васильович

Завідувач анестезіологічного відділення, лікар-анестезіолог Вищої категорії
Відділення анестезіології на базі Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру займає важливе місце в лікуванні хворих з патологіями онкологічної групи. Основними завданнями вузькопрофільного відділу є: надання анестезіологічної допомоги під час планових та екстрених операцій хворим онкологічного профілю, цілодобове спостереження і терапія хворих, які перебувають в палатах інтенсивної терапії, а також надання екстреної допомоги хворим в інших відділеннях диспансеру.

Контактні дані відділення

(0612) 96-58-52

Протягом останнього десятиліття, розвиток хірургічної онкології поряд з удосконаленням техніки операцій йшов по шляху ускладнення і збільшення обсягу виконуваних втручань, їх травматичності. Мало того, складні і високоінвазивні операції стали робити хворим з серйозними супутніми захворюваннями.

Особливість методів загальної анестезії для онкологічних хворих полягає в безпеці і створенні адекватного рівня нейровегетативного захисту. На сучасному етапі розвитку анестезіології головним в досягненні адекватності та безпеки загальної анестезії є полікомпонентність. Спираючись на сучасний підхід до патофізіології болю, що вимагає як адекватних дозувань снодійних препаратів, центральних анальгетиків, так і застосування периферичних анальгетиків, причому вже в премедикації, відзначимо методи, що найбільш відповідають цим вимогам – атаралгезія, центральна аналгезія, які зараз широко застосовуються лікарями відділення анастезіологіі.

Ранній попередній огляд анестезіологом, дає можливість своєчасно коригувати наявну супутню патологію у хворих, через що стає можливим проведення анестезіологічного посібника з найменшим ризиком для онкопацієнтів. Адекватна парентеральная рідинна терапія, із використанням сучасних препаратів для інфузійного введення харчування, дозволяють домогтися позитивних результатів.

Лікарі анестезіологічного відділення

Островський Віктор Євгенович

Лікар-анестезіолог Вищої категорії

Панікарська Ірина Степанівна

Лікар-анестезіолог Вищої категорії

Продченко Олександр Олександрович

Лікар-анестезіолог І категорії

Мусієнко Євген Володимирович

Лікар-анестезіолог, Спеціаліст