Реєстратура (061) ‎286-21-12

Клініко-діагностична лабораторія

Діденко Світлана Миколаївна

Діденко Світлана Миколаївна

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант I категорії
Клініко-діагностична лабораторія є структурним підрозділом Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру (ЗОКОД), що обслуговує стаціонарне і поліклінічне відділення медзакладу. Вона обладнана унікальним устаткуванням, яке відповідає всім вимогам сучасної медицини, і гарантує проведення високоякісних і надійних лабораторних досліджень. Це дозволяє виключити помилки, які припускаються людиною, гарантуючи високу точність результатів досліджень. Крім цього, обладнання, створене на основі високих технологій і відповідає світовим стандартам, надає можливість проведення автоматизованих досліджень в мінімальний термін.

Контактні дані відділення

(0612) 96-86-94

Лабораторія ЗОКОД виконує широкий спектр досліджень, що містить більше 200 позицій, і він буде розширюватися відповідно до нових досягнень в області ранньої діагностики онкологічних захворювань.

Устаткування лабораторії і реагенти мають сертифікати, що відповідають всім нормативам. Внутрішні системи контролю якості проведених досліджень дають гарантію їх достовірності, забезпечуючи проведення діагностики на високоякісному, новому рівні. Лабораторія має ліцензії і сертифікати національної програми контролю якості.

Кадровий склад лабораторії має високу кваліфікацію. Близько 80-ти відсотків лікарського і фельдшерсько-лаборантського штату атестовані на 1-ю та вищу категорії, що дозволяє їм виконувати всі види досліджень, що проводить лабораторія: біохімічні, молекулярно-біологічні, гематологічні, коагулологічні, мікробіологічні та загальноклінічні дослідження біологічного матеріалу.

Лікарі клініко-діагностичної лабораторії

Партола Наталя Миколаївна

Лікар-лаборант, Спеціаліст