Реєстратура (061) ‎286-21-12

Відділення патології молочної залози

Щуров Микола Федорович

Іобідзе Міхаіл Шермадинович

Завідувач відділення патології молочної залози, лікар хірург-онколог Вищої категорії
Зростаюча щорічна статистика захворюваності на рак молочних залоз є загальносвітовою тенденцією. Більш ніж 50 000 жінок в нашій країні щорічно встановлюється діагноз «рак грудей». Більш ніж 42%, вдаються до послуг лікаря лише на запущеній стадії онкозахворювання. Діагностування раку молочної залози на ранній стадії, надає 90% вірогідності цілковитого одужання після проведеної терапії.

Контактні дані відділення

(0612) 96-59-56

Раннє звернення і своєчасне діагностування раку молочної залози не тільки підвищить шанс на повне відновлення, але і дозволить досягти гарного косметичного ефекту при проведенні пластичної операції на молочних залозах, або здійснити органозберігаючу радикальну операцію.

На базі Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру фахівці відділення патології молочної залози здійснюють також первинний прийом пацієнтів в поліклінічному відділенні лікарні. Звернувшись до онкодиспансеру, Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію мамолога, який призначить необхідне обстеження, а в разі потреби і госпіталізує в відділення для дообстеження, корекції життєво-важливих функцій організму, підбору терапії супутньої патології.

З першого дня звернення до спеціалістів відділення патології молочної залози – Ви будете перебувати в руках у кваліфікованих, досвідчених лікарів, які проведуть Вам не тільки повну аналітичну діагностику, але здійснять і хірургічний метод лікування, а в разі необхідності буде проведена і реконструктивна операція молочної залози.

Лікарі відділення патології молочної залози

Щуров Микола Федорович

Лікар хірург-онколог Вищої категорії

Федоренко Ігор Володимирович

Лікар хірург-онколог Вищої категорії