Реєстратура (061) ‎286-21-12

Відділення пухлин голови та шиї

Воробйов Олег Миколайович

Воробйов Олег Миколайович

Завідувач відділення пухлин голови та шиї, лікар хірург-онколог Вищої категорії
Новоутворення голови та шиї відносилися і відносяться до однієї з найбільш важко діагностованих (незважаючи на візуалізацію) хвороб, патофізіологія яких погано піддається лікуванню. Пов’язують це зі специфікою локалізації пухлин і їх гістологічною структурою.

З огляду на локалізацію новоутворень, основним сенсом роботи відділення пухлин голови та шиї є не тільки їх радикальне видалення, але і відновлення життєво важливих функцій, таких як дихання, ковтання, жування, мова, а також косметичний результат, що дозволяє пацієнтові бути соціально адаптованим. Протягом року у відділенні отримує лікування велика кількість пацієнтів, при цьому 95% випадків підлягають оперативному втручанню.

Контактні дані відділення

(0612) 96-25-83

При злоякісних захворюваннях язика, дна порожнини рота, нижньої щелепи виконуються радикальні операції з реконструктивно-пластичним компонентом у вигляді пластики титановою пластиною, різні види пластики шкірно-м’язовими клаптями.

Одним з напрямків в роботі Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру є реабілітація хворих після травматичних операцій. Так хворі, після видалення гортані, позбавлені голосу і мови, але після проведених відновлювальних операцій у вигляді трахео шунтування і голосового протезування мають можливість бути повноцінними членами суспільства.

З огляду на досвід роботи відділення пухлин голови та шиї і наявність сучасного обладнання, основними перспективними напрямками в роботі є зниження ризику ускладнень під час операцій, скорочення тривалості операцій, скорочення періоду перебування в стаціонарі і якнайшвидше відновлення працездатності.

Лікарі відділення пухлин голови та шиї

Гетьман Олена Євгенівна

Лікар хірург-онколог Вищої категорії