Реєстратура (061) ‎286-21-12

Рентген-діагностичне відділення

Колесникова Ірина Хомівна

Колесникова Ірина Хомівна

Завідувач рентген-діагностичного відділення, лікар-рентгенолог Вищої категорії
За допомогою рентгенологічного сканування встановлюється 60-85% первинних діагнозів. Практично жодну хворобу органів внутрішньої системи, опорно-рухового апарату, головного мозку неможливо розпізнати, отже, і правильно лікувати без рентгенодіагностики.

У Запорізькому обласному клініко-онкологічному диспансері у кабінетах рентген-дігностичного відділення виконуються всі необхідні і можливі для даних апаратур обстеження, на запит спеціалізованих відділень лікарні. Кількість і вид досліджень залежить від профілю та складу пацієнтів даного відділу.

Контактні дані відділення

(0612) 96-58-52

Рентген-діагностичне відділення оснащено найсучаснішою рентгенівською технікою – телекерованими рентгенівськими апаратами, мамографічним апаратом, автоматичними проявочними пристроями. Ця рентгенівська техніка забезпечує можливість поглибленого обстеження всіх життєво важливих органів і систем людини, з меншим променевим навантаженням на пацієнта, за короткий період часу.

Комп’ютерна томографія – один з найсучасніших і інформативних методів діагностування, який зараз одержує все більш широке розповсюдження. Застосування комп’ютерної томографії значно поглиблює і доповнює діагностично-аналітичні дослідження, що виконуються в рентген-діагностичному відділенні, а також дозволяє виконувати точну топометрію (розмітку) пухлин різних локалізацій для проведення подальшої променевої терапії.

Лікарі рентген-діагностичного відділення

Котелевець Наталія Вячеславівна

Лікар з ультразвукової діагностики Вищої категорії

Мась Анжела Миколаївна

Лікар з ультразвукової діагностики II категорії

Яценко Костянтин Васильович

Лікар-рентгенолог II категорії

Носенко Сергій Анатолійович

Лікар-рентгенолог, Спеціаліст