Реєстратура (061) ‎286-21-12

Торакальне відділення

Колеснік Олексій Петрович

Колеснік Олексій Петрович

Завідувач торакального відділення, лікар хірург-онколог I категорії
У торакальному відділенні Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру накопичений величезний досвід розширених і комбінованих операцій при різних захворюваннях легенів, стравоходу, грудної стінки і органів середостіння. Застосування новітніх технологій, розширення професійних можливостей наших хірургів дозволяє на сьогоднішній день надавати широкий спектр хірургічних маніпуляцій при лікуванні онкологічних хворих.

Створення та впровадження в клінічну практику високотехнологічних методів морфологічної діагностики пухлин із застосуванням сучасної медичної техніки – діагностична відеомедіастіноскопія, ригідна бронхоскопія, діагностична відеоторакоскопія, біопсія гільйотинного типу, дозволяє верифікувати діагноз у 95-99% випадків і виробити оптимальну тактику хірургічного або консервативного способу лікування.

Контактні дані відділення

(0612) 96-34-96

Онкологія є мультидисциплінарною наукою. З огляду на те, що більшість – до 70% пацієнтів торакального відділення звертається в запущених випадках захворювання, використання чисто хірургічних методів лікування не припустимо. У лікуванні пухлин легенів та стравоходу на межі операбельності широко застосовується неоадьювантна (передопераційна) хіміотерапія з використанням сучасних високоефективних препаратів і схем. Завдяки виконанню комбінованих операцій при раку легенів стало можливим здійснення радикального хірургічного втручання хворим з пухлинами, які раніше вважалися неоперабельними.

В зв’язку з удосконаленням оперативної техніки і анестезіологічної допомоги, стало можливим розширення показань до виконання операцій, що дозволило істотно підвищити показники резектабельності і хірургічної активності. Наявні в арсеналі диспансеру сучасні препарати для проведення анестезії, новітні наркозно-дихальні апарати, дозатори лікарських речовин, а також монітори для спостереження за життєво важливими функціями хворих підвищують безпеку лікування на всіх етапах.

Лікарі Торакального відділення

Жданов Володимир Васильович

Лікар хірург-онколог Вищої категорії

Засипко Олександр Семенович

Лікар-онколог I категорії

Лєонов Дмитро Дмитрович

Лікар хірург-онколог I категорії

Левик Олена Миколаївна

Лікар хірург-онколог, Спеціаліст

Каджоян Артем Валерійович

Лікар хірург-онколог, Спеціаліст