Реєстратура (061) ‎286-21-12

Урологічне відділення

Мерзляк Сергій Віталійович

Мерзляк Сергій Віталійович

Завідувач урологічного відділення, лікар хірург-онколог Вищої категорії
В урологічному відділенні на базі Запорізького обласного клініко-онкологічного диспансеру для діагностики та лікування локалізованого неметастатичного раку простати виконується радикальна простатектомія різними доступами: традиційним позаділонним, а останнім часом «золотим» стандартом вважається – лапароскопічним.
В урологічному відділенні впроваджені, та з великим успіхом застосовуються, всі види оперативних втручань. Операції здійснюються з використанням передових технологій. Регулярно задіюється малоінвазивна щадна техніка: резектоскоп для видалення злоякісних пухлин сечового міхура і передміхурової залози, оглядова та операційна цистоскопія, гнучка цистоскопія з фіброволоконною оптикою, пункційна біопсія пухлин під УЗ-наведенням.

Контактні дані відділення

(0612) 96-56-59

Для пацієнтів з онкологічною патологією сечостатевої системи, фахівці урологічного відділення виконують весь спектр відкритих радикальних і циторедуктивних хірургічних втручань. При раку нирки, широко використовується метод органозберігаючих операцій – резекція нирки. При раку сечового міхура здійснюються оперативні втручання органозберігаючого характеру, а також радикальна цістопростатектомія з формуванням гетеро- або ортотопічного кишкового резервуара.
Тільки якісна діагностика даних захворювань на ранніх стадіях, правильне лікування та подальше спостереження можуть сприяти зниженню смертності та покращенню якості життя пацієнтів. Цього можна досягти при своєчасному зверненні пацієнтів до спеціалізованого онкодиспансеру, активною участю в діагностичному процесі не тільки урологів і лікарів хірургічного профілю, а й інших спеціалістів.

Лікарі урологічного відділення

Волошанський Юрій Володимирович

Лікар хірург-онколог, Спеціаліст

Ломейко Олександр Іванович

Лікар хірург-онколог, Спеціаліст