Реєстратура (061) ‎286-21-12

Відділення загальної онкології

Шапаренко Марина Олегівна

Шапаренко Марина Олегівна

Завідувач відділення загальної онкології, лікар-онколог Вищої категорії
Запорізький обласний клініко-онкологічний диспансер має сучасне медичне остаткування, в тому числі рентгенівський спіральний комп’ютерний томограф, новітній цифровий мамограф, ультразвуковий апарат експертного класу, обладнання для колоноскопії, бронхоскопії, гастродуоденоскопії, сучасне анестезіологічне, реанімаційне і операційне обладнання.

Контактні дані відділення

(0612) 96-14-77

У відділенні загальної онкології працюють лікарі найвищих категорій. Професійний підхід до кожного пацієнта, коректний вибір тактики хірургічного лікування і широкий арсенал діагностичних і лікувальних методів – це основа для подальшого одужання. Такі методи дозволяють виконувати одномоментні і відстрочені оперативні втручання, як в самостійному варіанті, так і в поєднанні з променевою, медикаментозною, тергетною або гормонотерапією.

Тактика лікування всіх пацієнтів обговорюється на консиліумі за участю онкохірургів, хіміотерапевтів і радіологів для вироблення індивідуального лікувального плану з урахуванням стадії захворювання і молекулярно-біологічного підтипу пухлини. Вид операції завжди обговорюється з пацієнтом, остаточне рішення буде прийнято відповідно до показань і його побажань щодо збереження органу.

Всі пацієнти після проведеного лікування у відділенні онкодиспансеру залишаються під наглядом досвідчених хірургів-онкологів. Співробітники відділення гарантують пацієнтам лікування на сучасному рівні, увагу та індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку.

Лікарі відділення загальної онкології

Шмикова Олена Володимирівна

Лікар-онколог І категорії